Volejte NONSTOP 24/7

Výkup aut, Ekologická likvidace a odtah aut po celé ČR

Hledáte ekologickou likvidaci a odtah vozidel ve Zlíně, Brně, Jihlavě nebo kdekoliv v ČR?

1

Přijedeme a vyplatíme vám 1 000–50 000 Kč, vůz vykoupíme v jakémkoliv stavu.

2

Vůz kompletně ekologicky zlikvidujeme v našem areálu dle standardních postupů.

3

Zajistíme veškeré odhlášení a papírování, pro vás bude vše bez starostí.

Společnost Autovrak.cz se specializuje na bezpečné a ekologicky šetrné zpracování a odtah aut, které již nejsou provozuschopné nebo jsou určené k likvidaci.

Naše ekologické likvidace a odtahy aut ve Zlíně a okolí jsou prováděny s důrazem na ochranu životního prostředí. Spolupracujeme s licencovanými sběrnami a zařízeními, která splňují nejvyšší standardy pro recyklaci a zpracování vozidel. Každý krok procesu je pečlivě proveden s cílem minimalizovat negativní vliv na životní prostředí.

Náš tým profesionálů disponuje dlouholetými zkušenostmi v oboru a je vybaven nezbytnými nástroji a zařízeními pro efektivní likvidaci a odtah vozidel. Bez ohledu na stav vašeho vozidla, jsme schopni zajistit jeho bezpečné a odpovídající zpracování.

Můžete mít jistotu, že vaše vozidlo bude zpracováno způsobem, který je v souladu se všemi příslušnými právními předpisy a normami. Naše služby jsou spolehlivé, rychlé a flexibilní, abychom vyhověli vašim individuálním potřebám.

Prožijte klidný pocit, že vaše staré nebo havarované vozidlo bude správně zlikvidováno a jeho součásti budou recyklovány v souladu s nejlepšími ekologickými postupy.

Co je potřeba k ekologické likvidaci vozidla?

K likvidaci potřebujeme velký techničák, občanku, plnou moc k předání auta od majitele (v případě že nejste majitel), případně kopii o dědickém řízení.

Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více o našich službách ekologické likvidace a odtahu aut ve Zlíně, Brně, Jihlavě a celé ČR.

Chcete vědět kolik dostanete za váš vůz?

Nechte si udělat online kalkulaci

Nenechej to auto tak, kontaktuj náš Autovrak!

Odtah zdarma Zlín, Brno, Jihlava a po celé České republice

Nejlepší cena 1 000–50 000 Kč hned na ruku, nebo převodem

Zajistíme papírování, odhlášení a doklad o ekologické likvidaci

Naše vybrané odtahy a likvidace

Reference z Googlu přímo od vás

Petr RozehnalPetr Rozehnal
18:03 13 Feb 23
Nejlepsi vrakoviste ktere znam, ochota, rychlost a slusnost jednani se uz dnes jen tak nevidi. Dekuji a tesim se na dalsi bajecnou spolupráci 😉
zdenek kadlcekzdenek kadlcek
19:07 05 Oct 22
Už jsem nechal u nich zlikvidovat pár vraků 🤣 vždy skvělý přístup, přijedou kam koliv pro auto a vždy bez starostí.
Miroslav SedlářMiroslav Sedlář
18:29 05 Oct 22
Ve Zlínském kraji a širokém okolí jednoznačně lídr pro likvidaci automobilu. Nejlepší doména, zapamatovatelné žluté polepy, rychlé služby, vstřícný přístup. Doporučuji ... až tahle Mazda doslouží, volám jasně 722 666 222, tedy autovrak.cz
Valašský ChlebaValašský Chleba
17:02 05 Oct 22
Vše funguje na 1* , je fajn potkávat lidi ,kteří žijou svojí prací…Doporučujeme ✌️
Jirka MašekJirka Mašek
10:11 13 May 22
Potřeboval jsem zařídit likvidaci auta s tím jak postupovat dál. Jednání na úrovni, auto zlikvidovali, vystavili potřebná potvrzení a poradili, jak dál postupovat. Je to služba na úrovni obzvláště v dnešní době. Mohu jenom doporučit
js_loader