Volejte NONSTOP 24/7

Jak se zbavit nepojízdného auta?

Máte doma nepojízdné auto, které zbytečně zabírá místo a časem se mění v nepříjemný problém? Máme pro vás konkrétní řešení. V tomto článku se podíváme na efektivní způsob, jak se zbavit nepojízdného auta a přitom ještě vydělat. Představíme vám služby výkupu aut na portálu Autovrak.cz, které mohou být vaším spolehlivým partnerem při řešení tohoto úkolu.

 1. Krok: Ohodnocení nepojízdného auta
  Prvním a klíčovým krokem k úspěšnému zbavení se nepojízdného auta je jeho ohodnocení. Může se zdát, že nepojízdné vozidlo nemá žádnou hodnotu, ale opak je pravdou. Na portálu Autovrak.cz můžete jednoduše požádat o odborné zhodnocení svého vozidla. Stačí uvést základní informace o vozidle a jeho stavu. Na základě těchto informací vám budou poskytnuty informace o odhadované ceně.
 2. Ekologická likvidace a recyklace
  Pokud je vaše nepojízdné auto ve špatném technickém stavu a oprava by byla neúměrně nákladná, je nejlepší volbou ekologická likvidace. Zajistíme vám odpovídající likvidaci vozidla a recyklaci jeho jednotlivých komponentů. Tímto způsobem přispíváte k ochraně životního prostředí a získáváte jistotu, že vaše auto bude zlikvidováno způsobem, který je v souladu se všemi ekologickými standardy.
 3. Výkup aut na Autovrak.cz
  Pokud se rozhodnete své nepojízdné auto prodat, je výkup aut na Autovrak.cz vynikající možností. Tato služba vám umožní rychle a snadno prodat vozidlo bez zdlouhavého jednání a papírování. Stačí vyplnit formulář s informacemi o vozidle a jeho stavu. Následně vám bude nabídnuta reálná cena za váš automobil. Pokud nabídku přijmete, může být celý proces dokončen během několika málo dní, někdy i hodin. To je ideální řešení pro ty, kteří chtějí rychle a efektivně prodat své nepojízdné auto bez zbytečného stresu.
 4. Výhody výkupu aut na Autovrak.cz:
 • Rychlost: Prodej nepojízdného auta trvá maximálně několik dní, někdy i hodin, což je ideální pro ty, kdo potřebují rychlé řešení.
 • Bezpečnost: Spolupracujete s ověřenými profesionály, kteří zajistí správnou a odbornou likvidaci vozidla.
 • Jednoduchost: Celý proces je jednoduchý a intuitivní, stačí nám zavolat, nebo vyplnit formulář.
 • Finanční zisk: Získáte finanční odměnu za prodej nepojízdného auta, a to i v případě, že se jedná o starší model, nebo nepojízdný vůz.

Na závěr

Mít nepojízdné auto již nemusí být břemenem. S využitím profesionálního výkupu aut na Autovrak.cz máte možnost se rychle a efektivně zbavit nepotřebného vozidla a ještě na tom vydělat. Buďte součástí ekologického řešení a přenechte likvidaci odborníkům. Nyní máte k dispozici spolehlivý nástroj pro likvidaci nepojízdných aut – stačí se nám ozvat a pomůžeme vám vyřešit tento úkol bez jakéhokoliv stresu pro vás.

Nabízíme výkup aut a ekologickou likvidaci po celé ČR

Chcete vědět kolik dostanete za váš vůz?

Nechte si udělat online kalkulaci

Reference z Googlu přímo od vás

Petr RozehnalPetr Rozehnal
18:03 13 Feb 23
Nejlepsi vrakoviste ktere znam, ochota, rychlost a slusnost jednani se uz dnes jen tak nevidi. Dekuji a tesim se na dalsi bajecnou spolupráci 😉
zdenek kadlcekzdenek kadlcek
19:07 05 Oct 22
Už jsem nechal u nich zlikvidovat pár vraků 🤣 vždy skvělý přístup, přijedou kam koliv pro auto a vždy bez starostí.
Miroslav SedlářMiroslav Sedlář
18:29 05 Oct 22
Ve Zlínském kraji a širokém okolí jednoznačně lídr pro likvidaci automobilu. Nejlepší doména, zapamatovatelné žluté polepy, rychlé služby, vstřícný přístup. Doporučuji ... až tahle Mazda doslouží, volám jasně 722 666 222, tedy autovrak.cz
Valašský ChlebaValašský Chleba
17:02 05 Oct 22
Vše funguje na 1* , je fajn potkávat lidi ,kteří žijou svojí prací…Doporučujeme ✌️
Jirka MašekJirka Mašek
10:11 13 May 22
Potřeboval jsem zařídit likvidaci auta s tím jak postupovat dál. Jednání na úrovni, auto zlikvidovali, vystavili potřebná potvrzení a poradili, jak dál postupovat. Je to služba na úrovni obzvláště v dnešní době. Mohu jenom doporučit
js_loader